BAMBAŞKA
BİR HAYATIN
İLK ADIMI

CEPA Evleri’nin dış cephesinde Türkiye’de ilk defa uygulanan Swisspearl dış cephe malzemesini kullandık. Uzun yıllar boyunca bakım istemeyen, aynı zamanda en sert hava koşullarına karşı evinize yüksek seviyede koruma sağlayan Swisspearl’ün bir başka önemli özelliği de, ekolojik ve tamamen geri dönüşümlü malzemeden üretilmesi.

 

TÜM YOLLAR
EVİNİZİN ALTINDA

Projemizi alttan birbirine bağlayan ve 2 adet girişi bulunan kapalı otoparkımız sayesinde, CEPA Evleri’nde araç yoğunluğu yaşanmayacak, site sakinleri özgürce ve rahatça site içerisinde yürüyebilecek. Otoparkımızın tüm projeyle bağlantılı olması nedeniyle hiç dışarı çıkmadan bloklar arasında geçiş yapabilecek, sosyal tesislere ulaşabileceksiniz. Otoparkımız daire başı 2 araç kapasitesiyle, yaz kış tüm kolaylıkları evinizin altında birleştirecek.

 

HUZUR YANI
BAŞINIZDA

Ortak alanlarımızdaki süs havuzlarımız sayesinde günün stresinden, sıkıntısından uzaklaşacak, aromotik bahçelerimizin içinde huzuru hissedeceksiniz.

 

FİT VÜCUDUN
ANAHTARI

Projemizin sosyal tesisi sayesinde ayrıca bir spor merkezi üyeliğine ihtiyaç duymadan çocuklarınızla yüzme havuzunda eğlenebilir, fitness alanımızda kendinize vakit ayırarak sağlıklı ve zinde kalabilirsiniz. Aynı zamanda özel stüdyo derslerine katılarak pilates-yoga yapabilir, yazın keyfini güneşlenme terasımızda çıkarabilirsiniz.

 

SAĞLIKLI YAŞAMIN
ANAHTARI

“Ben temiz havada spor yapmaya doyamam!” diyenlere, tenis kortu ve basketbol sahamızı, daha farklı sporlarla ilgileniyorum diyenlere de bocce alanımızı hazırladık.

 

ÇOCUKLARA
EĞLENCE ÇIKTI

CEPA Evleri’nde minik sakinlerimiz tasarlanan oyun parklarımızda güven içinde, evlerinden uzaklaşmadan eğlenceli vakit geçirecek.

 

CEPA EVLERİ'NDE
GÜVENDESİNİZ

7/24 kayıtta bulunan güvenlik kameraları ve her an güvenliğiniz için çalışacak güvenlik görevlileriyle, CEPA Evleri‘nde güvenli ve huzurlu yaşam sizleri bekliyor.

 

YÜKSEKLİĞİ
HİSSEDİN

Hayatınızı geçireceğiniz evin 3,2 metre tavan yüksekliği ile içinizi ferahlatmasına özen gösterdik.